Turkcell Mağduriyetimi Gideremedi!

Mutlu Ç. |

Eşim ve ben,faturalı hatlarımızı değiştirip yeni hatlar aldık. Paket olarak da 29 tl'ye 500 dakika 1 sene taahhütlü yaptırdık. Bir hafta sonra güncel fatura mesajı geldi: eşimin ki 60 tl; benimki 128 tl. İletişim merkezi 532'yi aradık, bize taahhüt olmadığını ve sadece 200 dakikamız olduğunu söylediler.

Bende işlemi yaptırdığım Turkcell merkeze gittim. Bana kendi hataları olduğunu düzelteceklerini söylediler ve paketimi 55 tl pakete taşıdılar kabul ettim sonra cihaz almak istediğimi söyledim 2000 puanım olduğunu ama öncelikle yapılan paket yanlışlığının düzeltilmesi gerektiğini bunun içinde fatura kesim tarihinde gelmemi söylediler. Bugün gittiğimde puanlarımın silindiğini söylediler. Sonuçta cihazı alamadım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya Paket-Tarife Başvuru Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  09:52

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mutlu Ç.
  12 Mayıs
  17:34

  sahip olduğum iki hattında paket tarife ücretleri düzeltildi denmişti ama oda düzeltilmemiş ve kabarık bir faturayla karşı karşıya kaldım hukuksal her türlü yola baş vurmaya karar verdim.bu mesele benim için takıntı haline gelmiştir artık