Turkcell Mağduriyetime Çare Bulamadı.

Mustafa Ç. |

İki yıl önce Acil ihtiyaç nedeniyle Turkcell Maxi Plus5 aldım, maalesef. Reklamlarındaki gibi öyle fonksiyonel olmadığını hatta bazen telefon olarak dahi kullanamadığım tecrübe ettim. Konu hakkında Turkcell Müşteri Hizmetlerine defa kere şikayette bulundum. Ancak kesinlikle telefona sahip çıkmadılar.

Ben telefonu, adında "Turkcell" olduğu için markaya olan güvenimden dolayı hiç araştırmadan sormadan hem de ciddi bir paraya aldım ve mağdur oldum. Turkcell kendisine gözüm kapalı güvenmemem gerektiğini bana biraz pahalı da olsa hatırlattı. Ya o telefona "Turkcell" ismini koydurmayacaktı ya da mağduriyetime bir çare bulacaktı. Bunların hiç biri de olmadı.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  11 Eylül
  14:22

  Turkcell bana verdiği en son cevabında "İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz." dedi. Ancak üzerinden hir ay gibi bir süre geçmesine rağmen hala yanıt alabilmiş değilim.

 • Mustafa Ç.
  17 Ağustos
  20:29

  Kesinlikle çözüm adına hiçbir şey yapılmadı, boş laflardan başka. Turkcell marka olarak kendisine güvenmemem gerektiğinin altını kalın çizgilerle ve ısrarla çizmiştirr

 • Mustafa Ç.
  17 Ağustos
  20:25

  Turkcell, sanki gunumuz siyasilerinden biriymiş gibi siyaset üretmiştir. Ama çözüm SIFIR (0). Superonline ve digiturk aboneliklermide sonlandırmayı düşünüyorum şuan.

 • Mustafa Ç.
  13 Ağustos
  20:03

  Ayrıca "ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız." demişsiniz.
  Hem kendi ürününüz olduğunu sehven kabul etmişsiniz; hem de ben size defa kere geri bildirim yaptım ancak kimse "Turkcell" markasına sahip çıkıp yardımcı olmadı. Telefonun reklamlarını izleyin ne demek istediğimi anlarsınız. O özelliklerin hepsini kullanmaya çalışınca, cihazı telefon olarak bile kullanamıyoruz. Ben bu cihazı mecburen iki yıl ödedim salak gibi. Aynı cihazı arkadaşımın aylık 1 (bir) tl, ye aldığını öğrenince de, ulan ne kazıklanmışız dedim.

 • Mustafa Ç.
  13 Ağustos
  19:44

  Ben asıl sorunu anlatamamışım sanırım Mesele cihaz değil. Konuyu saptırmayalım. cep telefonunu sen turkcell Maxi plus5 olarak satıyor ve bende adında "turkcell" yazdığı için alıyorsam bundan marka olarak sen yani "TURKCELL" sorumludur. Ayrıca cihaz senin sattığın kriterleri karşılamıyorsa bu da yine "Turkcell" markasının sorunudur. Cihaz ile ilgili mutlaka geri bildirim almışsınızdır. En azından ben bir kaç tane geri bildirim yaptım. Birde onları inceleyin. Benim beklentim Turkcell'in marka olarak bu kötü imajını düzeltmesi. Ki ben de marka olarak TURKCELL ' tekrar güvenebileyim.

 • 13 Ağustos
  15:55

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Ağustos
  14:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. 

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var , 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.