19 Ekim 2016

Turkcell Mağdur Oldum!

4 günlük bir süre içinde Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak 22.00. TL karşılığında numaramı 0534222**** numarası ile değiştim. Turkcell tarafından tarafıma verilen 0534222**** numaradan devamlı gece gündüz rahatsız edilmekteyim. Mağdurum Turkcell'e bugün itibari ile 59508629 no'lu başvuru talebim ile mağduriyetimi ve ücretsiz olarak mağdurluğumun çözülmesini talep ederek ilettim. Yarım saat içinde tarafıma geri dönmelerine istinaden tarafımdan tekrar ücret istemeleri ile bu şekil rahatsızlık verilen numaraları müşterilere tekrar 22. TL almaları ve değiştirilmesi için haksız kazanç elde etmek amaçlı bu şekilde rahatsız edici numaralar vermektedir. Tarafıma hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. İş bu yazılı dilekçem hususunda ücretsiz 4 gündür tarafıma verilen numaranın değiştirilmemesi hususunda yardımcı olunmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne ve Tüketici Mahkemesi'ne dava açacağım.

Caner 39 Okunma

Cevaplar

 • Caner 24 Ekim 2016

  Yalan söylüyorlar Tarafıma hiçbir yardımcı olunmamıştır. Milletin gözünü boyamak için bu şekilde yorumlar Yapmaktadırlar. Turkcell bu anlamda Tam bir dolandırıcıdır. Sakın Kimse aldanmasın.

 • Caner 24 Ekim 2016

  Yalan söylemektediler Tarafıma hiçbir bilgi verilmedi aramadılar. Milletin gözünü boyamak için bu şekilde yorumlar Yapmaktadırlar. Turkcek Superonline Tam bir dolandırıcıdır. Sakın Kimse aldanmasın Turkcell Superonline den hizmette almasınlar.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön