08 Ağustos 2014

Turkcell Mağdur Etti.

Türkcell 30.07.2014 günü yaşadığım sorunun çözümü için bir form oluşturan Turkcell, 70 saat içinde bana geri döneceklerini ve mağduriyetimin giderileceğini söyledi. Fakat 8 gün geçti hala çözüme varamadı. Her aradığımda başka bahaneler duyuyorum. Zor bir şey istemiyorum. Sadece müşteri hizmetlerinden kaynaklanmış hatayı düzeltmelerini istiyorum hepsi bu. Konu ile derhal ilgilenilirse memnun olurum.

Belkıs 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizi 09.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön