04 Mayıs 2013

Turkcell Mağdur Etti!

Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım. Altı ay kadar önce tarife değişikliği yapmak istedim ama yapamıyorum. Sabırla bekliyorum yapacaklar diye iki aydır sürekli not size gelecekler diyorlar. en pahalı hat olmasına rağmen ben hattımı hiç başka operatöre taşımadım. Ben başka operatöre geçiyorum ama ona da izin vermiyorsunuz.

Gittiğim Turkcell yetkili bayileri biz sizin işleminizi yapamıyoruz kurumsal müşterisiniz diyor temsilciyi arayın. Sabırla bir daha ardım yine aynı laflar. Benim bana zarar verenler zararımı karşılasınlar. Benim hattımı iptal edin ben sizi istemiyorum artık. Beni yine arayıp rahatsız etmeyin. Zararımı karşılayın hattımı iptal edin. Vefasızcell!

Nusret 236 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön