01 Ocak 2016

Turkcell Mağdur Etti!

Bir hafta önceki aldığım faturaya yansıtmalı cep telefonu ve tableti mi daha bir hafta olmuşken, ödemek istiyorum hepsini ve indirim yapılması gerekirken faiz bir şekilde bindirim alıyorum. Krediyi erken öderlerken bile faizden düşüyorlar ama Turkcell en az bir milyar fazlasını istiyor ve neyin faizidir? Erken ödemek istediğimiz için mi? Tanıdığım en az 150 kişi Turkcell' li ve hepsini uyarma ve gösterim zamanı. Yaptığınız dolandırıcılığı unutmayacağım ve her şeyi göstereceğim.

Ercüment 58 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment23 Şubat 2016

    hiçbir şeye yaramadı...

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 13.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön