27 Ağustos 2014

Turkcell Mağdur Etti.

Turkcell 3 hafta öncesinde Türkcell VINN aldım ve kullanmaya başladım ancak evimde kullanamıyorum. Çekim kalitesi çok düşük bugüne kadar laptop kucağımda balkonda oturmak zorunda kaldım. İptalini sorduğumda taahhütlü olduğu için 12 aylık faturamın vergilerini, taahhüt ücretini (102 TL + 72 TL gibi bir ücret) ödemek zorunda olduğum belirtilmektedir. Kapatmak için illa ki 12 ay beklemek yada bu bedeli ödemek zorunda mıyım? Ücretsiz kapatmak için ne yapmalıyım? Sonuçta aldığım üründen memnun kalmadım, beklediğim gibi ve reklamlarda anlatılanlardan Türkcell'in vaadettiği gibi olmadığından kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Bu ayıplı mal sayılmaz mı? Ücretsiz iade edilemez mi?

Nevzat 1.480 Okunma

Cevaplar

 • Nevzat07 Nisan 2015

  bakın üzerinden aylar geçmesine rağmen Turkcell bu konuda hiç bir şey yapmadı ve yapmamakta ısrar ediyor. kapattığım takdirde ödeyeceğim yüksek rakamdan bahsediyorlar. kapatmayıp her ay ödemeye razı oldum birkaç ay kaldı sonrasında Turkcell'i ne kullanırım ne de kullandırırım. kapatmak için gittiğim bütün Turkcell satış noktaları abone merkezlerinde aynı yalanlarla karşılaştım. şuan sistem yok yarın gelin hafta sonu işlem yapamıyoruz maalesef 17.00den sonra işlem yapamıyoruz gibi türlü türlü oyunlarla bugüne kadar bekletildim.

 • Nevzat19 Kasım 2014

  Kapatmak istediğim faturalı vınn hattını şuan kullanamıyorum çekim kalitesi çok kötü. boş yere farutasını ağustos ayından beri ödüyorum. ve turkcell bununla ilgili hiçbirşey yapmamaktadır. umursamayan ilgisiz müşteri hizmetlerinin ve turkcell'in bencil tutumları sayesinde ayıplı mal olmasına rağmen aylardır bi hattı kapatmadılar. ve her ay kullanmadığım, KULLANAMADIĞIM faturayı ödemek zorunda kalmaktayım.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön