Turkcell Mağdur Edildim.

Soner G. |

12.06.14 günü Bornova Küçükpark'taki bir bayiden aldığım t-tech kulaklık ertesi gün bozuldu. Kulaklık Turkcell İletişim Merkezlerine dağıtılan bir model ve alınırken bana Türkiye'nin her yerindeki İletişim Merkezlerinde değişim garantisi verildi.

13.06.14 tarihinde Karşıyaka Çarşı'daki İletişim Merkezinize gittim ve bana stoklardan dolayı aldığım yerde değişim yapabileceğim söylendi. Bu yüzden Bornova'ya gidip 5 dakikada işimi hallettim. Bu kadar basit bir iş için ve garanti de verildiği halde oldukça zaman kaybettim. Tarafınızdan mağdur edildim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  12:42

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Haziran
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.