Turkcell Mağdur Edildim.

Nurullah İ. |

Gölcük Özdağ Turkcell mağazasında çalışan E. K. bey'den Messenger hattım üzerinden link gönderiyorum, onayla ve gönder diyerek mesaj aldım. Tanıdığım birisi olduğu için problem olmayacağını düşündüm. 3 kere tekrarlattı bu işlemin ücretli olduğunu söylediğimde kesinlikle hayır cevabı aldım. Başka hattım varsa onda yapmamı söyledi 0 532 371 ****nolu hattıma da aynı işlemi yapmamı söyledi, uuyguladım. Netice de 1.hattıma 206,66 tl 2. hattıma 205,87 tl fatura geldi ve 2 gün içinde ödemem gerektiği söyleniyor. Bu işlemin acil olarak iptal edilmesi gerektiği konusunda müşteri hizmetlerini aradım, olamayacağını bildirdiler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah İ.
  06 Ekim
  11:56

  TURKCELL\'İN VERMEDİĞİ HİZMETİN PARASINI ALMAYA ÇALIŞAN BİR ŞİRKETLE ORTAK OLDUĞUNU ÜZÜLEREK TAKİP ETMEKTEYİM. BU ŞİRKETTE HİÇ Mİ YETKİLİ BİRİ YOK. BU ŞİRKETİ ÇOBANLARMI YÖNETİYOR.

 • 01 Ekim
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.