30 Aralık 2014

Turkcell Mağdur Bırakıyor!

Bilgim haricinde de TV plus üyeliği yaptılar ve tekrar bilgim olmadan. Faturama bu üyeliğin ücretini yansıttılar, Turkcell müşteri temsilcilerini aradığımda bu üyelikten gelen fatura ücretini ödemek zorundasınız diyorlar. Arkadaşlar bir tüketici bu derece mağdur edilmemeli.

Engin 296 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 31.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell TV+ Servisi ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön