15 Nisan 2015

Turkcell Mağaza Personeli Kazancı Olmayınca İlgilenmiyor!

Hattımı bireysele taşımak için carouselin karşısındaki Turkcell'e gittiğimde kendilerinin yapmadığını galeria bayinin yaptığını kendilerinin sadece kurumsal hat işlemi yaptıklarını belirttiler. Galeria ya gittiğimde benim gibi çok fazla insanı oraya yönlendirdiklerini belirterek bireyselden herhangi bir kazançları olmadığı için uğraşmadıklarını ve müşterileri galeria ya yönlendirdikleri ortaya çıkmış oldu. Kaliteli bir GSM operatörü personeline gerçekten hiç yakışmıyor.

Sinem 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 17.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön