Turkcell Mağaza 'da Yanıltıcı Görseller Var!

Fatih O. |

Turkcell mağaza'dan online olarak kontratlı iPhone 5S uzay grisi siparişi verdim, 11 ocak'ta cihazı teslim aldım. Paketi açtım, cihaz beyaz renkteydi. Cihaza elimi dahi sürmeden derhal kutusunu kapattım ve 532 'ye konu ile alakalı bilgiyi paylaştım,görüştüğüm bayanın çözüm üretmek değil sanki Turkcell'in avukatıymış gibi bir tavrı vardı,mağduriyetimi gidermeye yönelik bir çabası yoktu.

Burada yanlış sipariş vermeme sebep olan sorun şu; sitenizde 3 renk seçeneği kutusu var. Siparişimi verirken fümeyi griyi seçtiğimi düşündüm. Uzay grisi cihaz için beyaz kutucuğu seçmem gerekiyormuş. Hangi mantık siyah ya da gri renk bir cihaz için beyaz kutucuğu seçer? Siz Turkcell olarak beyaza siyah diyorsunuz.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  08:53

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.