13 Ocak 2014

Turkcell Mağaza 'da Yanıltıcı Görseller Var!

Turkcell mağaza'dan online olarak kontratlı iPhone 5S uzay grisi siparişi verdim, 11 ocak'ta cihazı teslim aldım. Paketi açtım, cihaz beyaz renkteydi. Cihaza elimi dahi sürmeden derhal kutusunu kapattım ve 532 'ye konu ile alakalı bilgiyi paylaştım,görüştüğüm bayanın çözüm üretmek değil sanki Turkcell'in avukatıymış gibi bir tavrı vardı,mağduriyetimi gidermeye yönelik bir çabası yoktu.

Burada yanlış sipariş vermeme sebep olan sorun şu; sitenizde 3 renk seçeneği kutusu var. Siparişimi verirken fümeyi griyi seçtiğimi düşündüm. Uzay grisi cihaz için beyaz kutucuğu seçmem gerekiyormuş. Hangi mantık siyah ya da gri renk bir cihaz için beyaz kutucuğu seçer? Siz Turkcell olarak beyaza siyah diyorsunuz.

Fatih 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön