22 Mart 2016

Turkcell Maddi Ve Manevi Mağdur Edildim.

Ben platinum kullanıcısı olarak, Turkcell'e şikayetimi net bir şekilde ifade etmeme rağmen karşı taraftan olumsuz sonuçlanıp her hangi bir problem görülmediğini bana ifade ettiler. Ve bende kısaca öncelikle Turkcell üst mevkideki vatandaşların ve Turkcell platinum müşteri temsilcileri vatandaş personellere sesleniyorum. Bu konuyu önce Türkiye Cumhuriyeti yasal yolları ile sonrasında kendi adalet sistemim ile bu bana yapılan maddi ve manevi tacizin, haklarımı sonuna kadar arayacağımı izah ederim!

Canbartu 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimizi 23.03.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön