13 Nisan 2015

Turkcell Maçlar Nerede Mağduriyeti!

Şahaıma ait telefon hattımda iki haftadır TL eksilmesi yaşanıyordu. Bunun sebebini sormak için TİM'e başvurdum. Fakat yardımcı olamadılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda da bana Maçlar Nerede servisi nedeniyle gittiğini söylediler. Peki ben böyle bir servise kayıt yaptırmadım böyle bir onay mesajı vermedim dedim. Bir yanıt alamadım. Ben yine hesabımı belli aralıklarla kontrol eden bir kullanıcıyım. Peki bu yaşlı kullanıcalara da mı aynı?. Günahtır. Turkcell'den bu güne kadar o kadar memnundum ki bu yaptıkları hiç adlarına yakışmadı.

Levent 156 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2015

    Müşterimizi 13.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön