18 Mayıs 2015

Turkcell Maç Nerede Uygulaması Sorunu!

Üye olmadığım halde maç nerede uygulamanız başlamıştır diye bir mesaj geldi. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istediğimi söyledim mesaj yoluyla iptal edin dediler iptal yazdım gönderdim yine mesajları 1 hafta sonra hala mesajları almaya devam ettim. Tekrar aradığımda ilk hafta ücretsiz dediler sonra faturamda 2.1 lik ücret yansıdığını gördüm müşteri hizmetleri tekrar aradım onlarla ilgisi olmadığını söylediler. Bana iki tane saçma numara verip oradan iptal ettirmem gerektiğini söylediler. O numaralar bir haftadır iş saatlerinde aramama rağmen cevap vermedi tekrar müşteri hizmetlerini aradım ama hala mesaj alıyorum. Tukcell bizimle ilgisi yok diyor bu nasıl iş ben anlamadım.

Eda 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Eda22 Mayıs 2015

    Hala mesaj almaya dewam ediyorum hala ücret yansıyor Turkcell sadece beni arayıp ewet dediginiz doğru dedi ama çözüm yokk

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön