27 Ocak 2016

Turkcell Mac Nerede Üyeliği İptali!

Herhangi bir talepte bulunmadığım halde Mac nerede servisinden mesaj almaya başladım. Bunun üzerine aynı hafta içerinde iptal Mac yazıp 2222'ye göndererek servisi iptal etmeye çalıştım. Herhangi bir üyeliğimin bulunmadığına dair geri cevap aldım, ancak mesaj gelmeye devam etti.

Bu süreç içerisinde iki hafta boyunca haftalık 2.99 TL kendim üye olmadığım halde servis bedeli ödedim. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmeye çalıştım ancak onlar da iptal edemeyeceklerini söylediler. İstemediğim halde hem servise üye yapıldım, hem de aylardır boş yere para ödedim hem de iptal ettirmek için bir sürü uğraş veriyorum.

Eser 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 30.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön