02 Kasım 2015

Turkcell Maç Nerede Servis Ücreti!

Turkcell servislerinden macnerede diye bir tanesi sürekli olarak şu gün şurada şu maç var bugün bu maç var şeklinde mesaj atıyordu en sonun da bir mesajda para kestiğini fark ettim, müşteri hizmetlerini aradığımda benim onayım olmadan bu servisin olamayacağını anlattılar yani ben onay vermişim o paralar ondan kesiliyormuş, onay mesajımı da göstermiyorlar paramın geri yatmasını istiyorum zaten onu hiç yapmıyorlar anlayacağınız param kesildiğiyle kaldım.

Volkan 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 04.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize maçlar nerede servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön