25 Mayıs 2015

Turkcell Maç Nerede Paketi Sorunu!

Nisan ayı içerisinde hiç talep etmediğim halde GSM hattıma maç nerede paketi eklenmiş. Mayıs ayı faturamı görünce durumu algıladım. Turkcell sayfamda böyle bir servisten yararlandığım gözükmüyordu. Müşteri hizmetlerini aradım, herhangi bir aboneliğim gözükmediğini ancak 2222 ve 3778'e iptal için mesaj göndermemi tavsiye ettiler.

Mesajları gönderdim gelen cevapta aktif bir üyeliğim bulunmadığı yazıyordu. Tekrar Turkcell'i aradım konunun kendilerinden kaynaklı olmadığını ve bu işin Turkcell ortaklı başka bir firma üzerinden yürütüldüğünü ve onları aramam gerektiği iletildi. Verilen telefon numaraları cevap vermiyordu. 40 dk Turkcell ile konuşarak konu hakkında bir case açmaya ikna ettim.

Necati 331 Okunma

Cevaplar

  • Necati 27 Mayıs 2015

    Mesaj ile dönüş yapılarak dönem içinde yansıtılan 2,10 TL'lik kısım için faturadan indirim yapılacağı belirtiliyor. Ama son faturama yansıyan 12 TL 'lik kısmı ödemek zorunda olduğumu yapacakları bir şey olmadığını belirttiler. Akıllı telefonda bir linke tıklayarak bu üyelik otomatik başlayabiliyor ve Turkcell faturalandırabiliyormuş. Yani telefon cebimde iken bir link veya pop up mesajına basıldıysa ücretlendirme başlıyormuş. Ticari açıdan ne kadar kanuni ve etik bilemem ama Turkcell gibi bir firmaya yakıştıramadım. 15 senelik aboneliğimi pire için yakacağım. Ama böyle bir haksızlığa tahammül edemem.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön