16 Ağustos 2016

Turkcell Maç Nerede Aboneliği İptali.

Maç Nerede servisine üye olduğumu öğrendim hiçbir talepte bulunmadığım halde. İlk dedim yanlışlıkla yapmışımdır, 532' yi arayarak yardım istedim, iptali sağlamam için mesaj verdiler. Yaptım ama üyeliğimin olmadığını öğrendim. Diğer ay tekrar aynı şey oldu. Faturalı hatta geçeli 3 ay oldu, tam 7 defa Turkcell'i arayarak iptalini talep ettim. Faturalıya geçmeden önce böyle bir şey yoktu. Faturalıya geçerken 25 lira diye yıllık abonelik yapmıştım. Şu anda 45 liradan aşağıya bir fatura ödemedim. Her hafta neredeyse Turkcell'i arayıp yardım istiyorum ama 3 aydır hiçbir şey değişmedi.

Agit 287 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 17.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön