09 Aralık 2015

Turkcell Maç Nerede Aboneliği Hakkında!

Bugün sabahtan beridir bunların bana attığı kazığı çıkarmaya uğraşıyorum. Beni taklaya getirip bir şekilde maç nerede gibi bir üyeliğe sokmuşlar. Aramadığım numara, mesaj göndermediğim numara kalmadı. Aboneliğimi kaldıramadım. Tek çare yarın gidip Turkcell' de olan aboneliğimi iptal ettirip başka bir operatöre taahhütsüz olarak taşıyacağım.

Tansu 172 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön