30 Eylül 2015

Turkcell Maç Nerede Aboneliği!

21/09/2015'de Turkcell müşteri temsilcisine, hattımdan durduk yere 2.1 TL tutar kesildiğini söyledim ve sebebini sordum, kendisi sistemlerinden kontrol ettikten sonra Maç nerede diye bir şeye üye olduğum için bu ücretin alındığını belirtti.

Bende kendisine böyle bir şeye hiçbir zaman üye olmadığımı söyledim, üye olduğumu nasıl kanıtlayabilirsiniz dediğimde mesaj atarak üye olmuşsunuz dedi ve mesajı BJK yazarak atmışım, kendilerine mesaj atmadığımı kaldı ki Beşiktaş'lı olmadığımı belirttim. Belki başka bir yoldan üye olmuşsunuzdur dediler. Az önce sistemden mesajımı bulan kişi şimdi belkilerle konuşmaya başladı.

Ömer 48 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2015

  Müşterimiz ile 06.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Maç Nerede üyeliği iptal edilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer30 Eylül 2015

  Tabi 22/09/2015 ertesi gün oldu ve mesajlar gelmeye devam ediyor iptal edilmemiş. Tabi neden iptal etsinler ki, sonuçta kendi kafalarına göre mesaj atıyor ve para kesiyorlar. Tekrar müşteri temsilcisi arkadaşla görüştüm, aynı şeyleri tekrarladı, papağandan farksızlar. Bu sefer görüştüğüm arkadaş bana 0212 256 75 82 li bir müşteri hizmetleri numarası verdi. Bu numara servisin müşteri hizmetleriymiş. Servis kimin servisi Turkcell’in, ben kimin müşterisiyim Turkcell’in, bu servis ile anlaşma yapan kim Turkcell, ama sorun olduğunda Turkcell değil o servis ile bizim görüşmemiz gerekiyormuş. Beni bu servise üye yapan Turkcell, sonra aradan çekilen Turkcell. nerede hizmet kalitesi? nerede müşteri me

 • Ömer30 Eylül 2015

  İptal Maç Yazıp 2222 ye gönderebilirsiniz diyor bana, bende kendisine üye olmadığım bir yere iptal mesajı atmamın saçma olup olmadığını sorduğumda ‘aboneliğin var ve bu SMS’i göndermen gerekiyor’ dediler. Kendilerinin iptal etmesini ve çekilen tutarların iade edilmesini talep ediyorum diyerek, görüşmeyi sonlandırdım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön