24 Eylül 2013

Turkcell Logo-Melodi Servisi Adı Altında Ücret Alıyor!

Vınn abonesiyim. Otomatik ödemede olduğu için faturaları hiç kontrol etmem. Bu ay tesadüfen faturayı açınca Katma Değerli Servisler adı altında 48 TL fatura yansıtıldığını gördüm. Hemen Turkcell'i aradım. Logo-Melodi Servisi üyesi olduğum gerekçesi ile bu ücretin alındığını söyledi.

Böyle bir üyelik yapmadığımı anlattım ama olan giden parama oldu. Hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum. Yaklaşık üç yıldır vınn kullanıcısıyım. Bu sıkıntıma bir çözüm bulunmazsa, neye mal olursa olsun hattımı iptal ettireceğim.

Yunus 34 Okunma

Cevaplar

  • Yunus27 Eylül 2013

    Turkcell'in hiç bir sorunu çözmeden buraya yazmış olduğu "müşterimize bilgi verildi." ifadesi, insanlar gözünde kurumun itibarını yükseltmektedir. Oysa neyi çözdüklerini yazsalar foyaları ortaya çıkacak. Ben hattımı açtım, alt yapımı kullanan firmanın sorumlulğu bende değildir demek ne kadar sorumluluk sahibi olduklarını göstermektedir. Turkcell'e yazıklar olsun.

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön