19 Ekim 2015

Turkcell Livetv Üyeliği!

Şirket hatlarımın bulunduğu Turkcell herhangi bir onay almadan hatlarımdan birini kendi alt kuruluşunuz olan LiveTv'ye üyeliğini 16 Temmuz'da başlatılmış fakat bununla ilgili bilgilendirme eksik yapılmış olup 1 Ekim tarihinde yapılmıştır. Benzer mağduriyetin diğer kullanıcılarının başına da geldiği görülmüştür. Aylık bedelinin 56 TL olan bu üyeliğin makul bir tüketici tarafından ihtiyaç dahilinde değil ise kabul edilemeyeceği görülebilir bir gerçektir. Müşteri temsilci ile konuşulduğunda ise bunun müşteri onayına dahil olduğu ve müşterinin dikkatsizliği olduğu vurgulanmış olup iadesi mümkün değil dedi.

Müge 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 21.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön