19 Kasım 2015

Turkcell Live TV Video Servisi!

Hazırkart kullanıcısıydım. Faturalı hatta geçiş yaptım. TurkcellTv+ dışında bir aboneliğim yoktu tüm aboneliklerin iptal olduğunu belirttiler bende yeniden TurkcellTv+ aboneliği yaptım. Daha 8 saat olmuştu ki ne göreyim Live TV servis aboneliği adı altında 13 TL tahsil edilecekmiş bunu görür görmez sebebi için Turkcell' i aradım, onlarda bir yere abone olmuşsunuz dedi.

Halbuki geçtiğimden beri sadece whatsapp tan 3-4 mesaj atmıştım onu da WiFi üzerinden yaptım. Bana bir yere abone olmuşsunuz dediler bende olmadım internetinizi bile kullanmadım dedim bilmeden olmuşsunuzdur dedi bende para tahsil etmek için benden onay almanız gerekirdi dedim, ödemek istemiyorum, şikayetçiyim.

Mustafa 169 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 29 Aralık 2015

  Artık gerek kalmadı inceleme yapmanız için hattımı taşıyorum bu fatura kesiminden hemen sonra Dolandırıcı olduğunuzu tescillediniz...

 • Mustafa 06 Aralık 2015

  Hala inceleyememeniz çok manidar. Haksız kazançta kar ortağısiniz.

 • Turkcell TV Temsilcisi23 Kasım 2015

  Müşterimizi 23.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa 22 Kasım 2015

  Hala Turkcell bir işlem yapmadı ve ben hattımı taşıyorum başka operatore 16-17 yıllık müşterisini kaybetti ve her platformda herkes ile bunu paylaşip elimden geldiğince bu kötü olayı paylaşip soğutacagim herkesi

 • Mustafa 19 Kasım 2015

  Kaç kere arayayim isterseniz genel, merkezde toplantı yapalım. her şeyi geçtim mobil ödeme yöntemi kapalı iken nasıl böyle bir şey yaparsınız. Farklı bir firmaymis dediler onu da aradım sallama hiç kullanmadığım bir marka telefondan girilmiş bir siteye onda reklama tiklanmis diyor. Hadi bu firma dolandırıcı şimdi bu durumda mobil ödeme kapalı iken Turkcell ney? Kar ortağımi şirkete?

 • Turkcell TV Temsilcisi19 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön