08 Ocak 2016

Turkcell Live TV Üyeliği Yapıldı!

07 Ocak 2016 saat 06:30 tarihinde Katma değerli servisler Live TV adı altında 1 adet 14 TL bakiyemden düşülmüştür. Turkcell müşteri hizmetleri beni, sadece 0212 987 30 71'destek almam gerektiği şeklinde yönlendirme yaptı ve ücret iadesi Turkcell tarafından olmayacağını belirtti. Ayrıca bu konu hakkında kullanım detayı yansımıyor şeklinde ifade edildi. Bu işlemin Turkcell kontrolünde, kullanıcıları yanıltarak haksız bir kazanç sağladıklarını düşünmekteyim. Bu konu tarafımca Turkcell'in, kendi müşterilerini zarara uğrattığı yönündedir. Bu tarz işlemlerin her kullanıcı için bir daha olmaması gerekmektedir. Gerekli hukuki işlemlerine başlatacağımı belirtir. İadenin gerçekleşmesini rica ederim.

Ufuk 9 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk28 Haziran 2016

    Hattımı Türk telekom'a taşıdım lanet olsun sizin yaptığınız işe insanlarada sosyal medyada anlatacağım bu saçmalığınızı ve kimse turkcelli olmayacak.

  • Turkcell TV Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimizi 13.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön