16 Aralık 2015

Turkcell Limit Puan Uygulaması!

Turkcell Platinum müşterisiyim. Faturam her ay düzenli olarak otomatik ödeme aracılığıyla ödenmektedir. Adıma kayıtlı olan sonu 8045 ile biten hattı iptal ettirmiş bulunmaktayım. Bu hattan dolayı Son 6 ayda aboneliği askıya alınan müşterinin hat diye limit puanım değiştirilmiyor. Bu saçmalığın bir an önce düzeltilmesini talep ediyorum.

Cankat 150 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön