05 Kasım 2015

Turkcell Limit Puan Uygulaması..

Hattıma ait 1 adet kontratlı cihaz kampanyası bulunmakta faturalarım her ay otomatik ödeme ile düzenli olarak ödenmektedir. Limit puanım eksilerde dolanmaktadır. Oysaki hattımda ve diğer hatlarımda aksayan bir ödememe bulunmamaktadır. Limit puanımın güncellenmesini rica ederim.

Cankat 984 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.11.2015 tarihinde mail ile bilgi verilmiştir. Değerli Müşterimiz, cihaz kampanyalarımız için bazı katılım kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler; faturaların zamanında ödenmesine, abonelik yaşının artışına, hattınızın hem gelen hem giden aramaya kapanmamasına ve fatura tutarlarındaki artışa bağlı olarak değişmektedir. Limit puan; abonelik yaşı, geçmiş ödeme davranışı ve kullanımları dikkate alınarak hesaplanan limit değerinin teknik adıdır. Limit puan uygulaması kapsamında adınıza kayıtlı tüm hatlardaki bu kriterler değerlendirilerek bir puan belirlenir. Hattınıza ait limit puanın her ay değişebileceğini, her ayın 15’inde ve 30’unda puanlarınızın güncellendiğini belirtiriz. Ödeme davranışında ve fatura tutarlarında bir değişiklik olmaması durumunda limit puan değişmeyebilir. Cihaz kampanyaları hakkında detaylı bilgiye web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/faturali-hat?place=menu sayfasından ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde kampanya kriterlerini sağlamanız durumunda kontratlı cihaz kampanyalarından yararlanabileceğinizi belirtiriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön