31 Ekim 2016

Turkcell Limit Puan Saçmalığı.

20 senelik Turkcell müşterisiyim. 1 adet kontratlı cihaz aldım. Yeni bir cihaz almak istedim, hattınız uygun değildir diyor. Bu ne saçmalık kardeşim. Ödediğim fatura zaten iPhone 7 taksiti kadar. 1 adet geç fatura ödedik diye mi bu tavırlar? Onu da geçtim hattımı kesiyorsunuz, hattı açtırmak için bir daha ki ayda hat açma bedeli 25 lira alıyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Nezih 554 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön