19 Eylül 2015

Turkcell Limit Puan 2 Aydır Artmıyor, Sabit Kaldı!

2014 Aralık ayından beridir Turkcell'deyim. 12 ay taahhütlü kontratım var. Şu an tekrar yenilendim taahhütümü ve 12 ay daha Turkcell'de kalma sözü vermiş oldum. Fakat limit puanım son 2 aydır 2300 puanda sabit olarak kaldı. Amacım iPhone 6s çıktığında kontratlı alabilmekti, fakat 2014 Aralık'tan beridir sadece 2300 puan alabildim, son 2 ayda bu puan sabit kaldı. Otomatik ödeme talimatı verdim, 12 ay taahhütümü yeniledim. Limit puanımın artması bir yana hattıma ne zaman iPhone 6s tanımlanacak çok merak ediyorum. Bir süre önce de taahhütümle mantıksız ve anlamsız, bir durum daha yaşamıştım ve Turkcell çözüme ulaştırmıştı. Limit puanımın artmamasının önündeki engel ne ise kaldırılmasını istiyorum.

Ahmet 491 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 22.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cihaz Kampanyası Katılım Kriterleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön