27 Şubat 2015

Turkcell Limit Aşım Bilgi Mesajı Vermedi ve Faturam Neredeyse 3 Katı Geldi.

İnternet paketimi aşmışım ama tarafıma bilgilendirme gelmedi ayrıca fatura aşım bilgisi de gelmedi, faturamı aştığım bilgisini alsa idim ona göre önlemimi alır ve internet kullanımımı kapatırdım. Ayrıca benim isteğim olmadan limit tutarını nasıl 75 TL ve 100 TL'ye çıkartabilirler onayım olmadan. 30 günde 2G internet kullanırken, ücretli olunca 3-4 günde nasıl 45-50 TL tutarında internet kullanmış oluyorum?

1 GB kadar bir kullanım nasıl mümkün olur? İlk yazışmamda fatura dönemi sonlanmadığı için o an işlem yapılamayacağını ama birkaç gün sonra tekrar iletişime geçmem gerektiği ve faturama yansıtılan bedelin geri iade edileceğini söyledi ama şimdi olmaz diyorlar. 35 TL iken 97 oldu.

Yelda 158 Okunma

Cevaplar

  • Yelda06 Mart 2015

    Hiçbir şekilde çözüm olmadı hem eksik bilglendirme hem yanlış bilgilendirme var ve Turkcell resmen faturayı şişiriyor 3 haftada 2 GB internet paketim bitmiş ama nedense son 1 haftada 2 GB daha exrta kullanığım için 55 TL daha yansımış fatura

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin 27.02.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön