17 Ekim 2016

Turkcell KVK Servisi Yanıltıyor.

Daha önce garantiye gönderdiğim T60 cihazımı sıvı teması diye gönderdiler ve 655 TL masraf çıktı. Ben de telefonu tekrara başka biri üzerinden gönderdim denemek için. Bu seferde iç ekran kırılmış dendi 688 TL masraf çıktı. Biz hangisine inanacağız acaba? O telefonun garantisi bitmemiş daha, mecbur yapacaksınız. Bizleri mağdur etmeye hakkınız yok. Her şey cihazı satana kadar, satana kadar ilgilisiniz efendimler falan, sattıktan sonra garantiye götürüyoruz ücret çıkıyor. Firma sorumlusu git nereye şikayet edersen et diye üstümüze yürüsün. Gerçekten yazıklar olsun size. Gerçek yüzünüzü görmüş olduk böylelikle.

Fatih 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön