Turkcell Kutudan Bozuk Telefon Çıktı.

M Şerif D. |

Ben yaklaşık 1 hafta önce Turkcell mağazasından T50 almıştım, o kadar ayrıntıya girmedim. mağazada eve gittim müzik yükleyip kulaklık taktım, kulaklık girişi çalışmıyordu, aynı gün içinde geri götürdüm oradaki yetkililer biz bir şey yapamayız garantiye gönderip en az 15 gün beklemen lazım dediler, haliyle yeni telefonda vermediler.

Benim anlamadığım Turkcell bunu üretirken kontrolünü yapmıyormu hem görüntülü görüşmede yapılmıyormuş, onu geçtim burada üretilen elbiselerin bile kalite kontrolü yapılıyor acil bir çözüm lütfen telefon elimde kalacak no.0539 588 2***.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  09:04

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ağustos
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.