06 Mayıs 2013

Turkcell Kusurlu Ürün Satıldı!

13 Nisan 2013 tarihinde Ankara'da bulunan 365 AVM'deki Turkcell bayiinden alınan Samsung marka cep telefonu hasarlı olarak satılmıştır. İlk 2 günkü kullanımdan sonra telefon şarj edilmeye çalışıldığında şarj olmamıştır. Turkcell bayii'ne geri götürüldüğünde ise telefonda su/sıvı teması nedeniyle oksitlenme olduğu, kullanıcı hatası olduğu ve garanti kapsamına girmediği söylenmiştir.

Halbuki kullanıldığı 2 gün boyunca telefon suyla veya başka herhangi bir sıvıyla temas etmemiştir. İlk baştan kusurlu ürün satılmıştır. Turkcell ile temasa geçildiğinde bu sorunun kendilerini ilgilendirmediğini söylemişlerdir. Talebimiz telefon için ödenen paranın tarafımıza iade edilmesidir.

Boğaç 22 Okunma

Cevaplar

  • Boğaç27 Haziran 2013

    Tüm değerlere "0" verdim çünkü firma hiçbir şekilde benimle temasa geçmedi. Altta copy paste ile yapıştırdıkları cevap dışında hiçbir bilgilendirme veya ilgi yok. Şu anda davalık durumdayız.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön