03 Ocak 2014

Turkcell Kusurlu Cihazın Değişimini Yapmıyor!

07/12/2013,Turkcell Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş Bağdat Caddesi Şubesinden 2,544.00 TL' ye Sony Xperia Z1 telefon aldım. Telefonla konuşurken teknik sıkıntılar yaşamaya başladım. 01/01/2014 tarihinde geri götürdüm. Telefonun mikrofon, sistemsel sorunları olduğunu ve sorunlu çıkan bir markayı da kullanmak istemediğimi bildirdim.

Yeni aldığım telefonu eğer platinium müşteri olsaymışım değiştireceklerini, olmadığım için değiştirilmeyeceğini belirttiler. Servise gönderileceğini, değişim kararı çıkmayacağını eklediler. Bozuk satılan telefonu tamir ettirilip tarafıma verilmesini kabul etmiyorum. Servis için ellerinde kalacak telefon yerine ne kullanacağım konusunda yardım edilmedi.

Alper 136 Okunma

Cevaplar

  • Alper 13 Ocak 2014

    Telefonu Turkcell mağazasından almış olmama rağmen, Turkcell sorumluluk kabul etmiyor. Mağaza fiili olarak sizin olmasa bile Turkcell'in adını kullanıp ürün satıyor veya hizmet veriyor. Verdiğiniz cevap, tatmin edici değil. Çözüm bulmak yerine başınızdan savmışsızınz, yazık... Bir daha Turkcell'den kesinlikle bir şey almayacağım .

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön