08 Nisan 2013

Turkcell Kusurlu Cihaz!

18- 01-2013 tarihinde Buyaka Turkcell bayisinden 86489901232**** imei nolu Turkcell Maxi plus marka cihaz aldım.Cihazı 2 ay sonra şarj olmama şikayeti ile 24-03-2013 tarihinde satın aldığım yere götürdüm.Bana 5-6 gün içinde geri geleceğini söylediler.15 gün geçmesine rağmen hiç aranmadım.

Bu süreçte ben 2 kez telefonla aradığımda size geri döneriz dendi ancak yine hiç aranmadım.06-04-2013 günü Buyaka Turkcell e gittim.Çok uzun uğraşlar sonucu (yaklaşık yarım saat ) cihazın kartının değişeceği ve bunun için bir süre veremeyeceklerini bildirdiler.Kusurlu olan cihazı iade etmek istediğimi söylediğimde bunun imkansız olduğunu belirttiler.Hem telefon kullanamıyorum hem de kusurlu cihazı almalıyım.

Ferda 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön