24 Ekim 2015

Turkcell Kuşadası'nda Şebeke Sorunu!

Tarafımdan ve site sakinleri aracılığı ile iki senedir hizmet alamadığımız bildirimi defalarca yapılmış (30 kere) her seferinde "evet bulunduğunuz bölgede baz istasyonu ihtiyacı vardır, inceleyeceğiz" yanıtı verilmekte. Saha ekibi gönderip inceleteceğiz diyerek oyalanmakta ve en son baz istasyonu için izin veren yok diyerek yanıltılıyoruz.

Bizzat site yönetim kurulu toplantısında baz istasyonu için izin verdiğimiz bilgisini dahi ilettim ancak ne gelen var ne giden ne de ilgilenen. Ailece 6 adet, site içerisinde onlarca Turkcell hat üzerinden hizmet alamamaktayız. Reklamlarda bas bas şebekesini öven dev bir firma profili ancak reelde Kuşadası'n da hizmet veremeyen çaresiz bir operatör!

Roy 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Roy 24 Ekim 2015

    Ben 532 üzerinden aynı şikayeti iletmekten yoruldum. Burası son seçenek idi buradan da sonuç alınamaz ise Turkcell hatlarımızı Avea/Vodafone'a taşıyacağız.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön