04 Şubat 2014

Turkcell Kurumsaldan Şikayetçiyim!

Şirket hatlarım için yaklaşık iki yıldır Turkcell kullanıyorum. Fiyatı diğer operatörlerden çok daha fazla olmasına karşın sırf adı duyulmuş olduğu için devam ettim. Ancak çalışanlarının yaptığı bana hat başına 50 tl'ye mal olan hatalar Turkcell'i tabii ki ilgilendirmiyor. Şirketimizle ilgilenen bayan da yaptığı hatalardan sonra bölgesinin değiştiğini söylüyor. İşi gücü bıraktım, şirket hatlarıyla uğraşıyorum! Kontratım bittikten sonra V****** 'a geçmem için ellerinden geleni yapıyorlar gerçekten. Hatanın müşteri temsilcisinde olduğunu gösteren maillerim de duruyor. 300-500 TL için illa dava mı açmalıyım?

Basak 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön