Turkcell Kurumsaldan Şikayetçiyim!

Basak T. |

Şirket hatlarım için yaklaşık iki yıldır Turkcell kullanıyorum. Fiyatı diğer operatörlerden çok daha fazla olmasına karşın sırf adı duyulmuş olduğu için devam ettim. Ancak çalışanlarının yaptığı bana hat başına 50 tl'ye mal olan hatalar Turkcell'i tabii ki ilgilendirmiyor. Şirketimizle ilgilenen bayan da yaptığı hatalardan sonra bölgesinin değiştiğini söylüyor. İşi gücü bıraktım, şirket hatlarıyla uğraşıyorum! Kontratım bittikten sonra V****** 'a geçmem için ellerinden geleni yapıyorlar gerçekten. Hatanın müşteri temsilcisinde olduğunu gösteren maillerim de duruyor. 300-500 TL için illa dava mı açmalıyım?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  09:16

  Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Şubat
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.