09 Nisan 2013

Turkcell Kurumsala Geçiş Mağduriyeti!

18 mart 2013 tarihinde Turkcell bireysel hattımı kurumsal hatta taşınması ile başladı maceramız... 24 mart 2013 tarihinde müşteri temsilcileri işyerimize teşrif ettiler. Ellerinde geçiş evrakları eksik olduğu için 26.03.2013 tarihinde mail olarak tarafıma evraklar gönderildi... Kurumsal bayi olarak seminere gittikleri için evrakları kargo ile göndermemem söylendi geldiklerinde kendileri alacaklarmış!!!

Bu arada da kullanmakta olduğum bis paketimi acilen kapatmam gerektiğini söylediler. Bu gün günlerden 9 mart kurumsal hat geçişim dün yapıldı, bis paketinin de geçişinin sağlanabilmesi için 08.04.2013 tarihli faturamın ödenmesi durumunda gerçekleşeceği söylendi...

Şenol 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön