Turkcell Kurumsal Yetkilisi Beni Mağdur Etti!

Burçin D. |

Gaziantep Turkcell kurumsal yetkilisi M*** bey şahsi hattımı avantajlı olacağı vadiyle sadece bir imza karşılığında D.P. Şirketinin kurumsal paketine dahil etti. Oysa telefon hattımın hiçbir organik bağımın olmadığı D.P Şirketine devri yapılmış farkında değilmişim.

Bunu da hattımı devralmak için Turkcell bayisi yener elektroniğe gittiğimde cayma ve devir bedeli istenince öğrendim. Mehmet beyi tekrar aradığımda. Benim D.P Şirketi tarafından kurumsal paketten çıkarıldığımı cayma bedelini ise ödemek zorunda olduğumu, ödemezsem hattımı devir alamayacağımı (yani el koyacaklarını) belirtti. Hattımı kaybetmemek için çaresiz kabul etmek zorunda kaldım. Turkcell'den şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçin D.
  09 Haziran
  13:10

  Biraz önce Turkcell den yapılan işlemde her şeyin sözleşmeye uygun olduğunu belirten bir SMS aldım. Yani Turkcell bana ait olan hattı yine 150 TL bedel ile tekrar bana satmış oldu. Turkcell in bana yapmış olduğu bu haksızlık ile ilgili tüm kanuni haklarımı sonuna kadar aramaya devam edeceğim.

 • 04 Haziran
  11:23

  Müşterimiz ile 04.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Haziran
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.