02 Haziran 2015

Turkcell Kurumsal Yetkilisi Beni Mağdur Etti!

Gaziantep Turkcell kurumsal yetkilisi M*** bey şahsi hattımı avantajlı olacağı vadiyle sadece bir imza karşılığında D.P. Şirketinin kurumsal paketine dahil etti. Oysa telefon hattımın hiçbir organik bağımın olmadığı D.P Şirketine devri yapılmış farkında değilmişim.

Bunu da hattımı devralmak için Turkcell bayisi yener elektroniğe gittiğimde cayma ve devir bedeli istenince öğrendim. Mehmet beyi tekrar aradığımda. Benim D.P Şirketi tarafından kurumsal paketten çıkarıldığımı cayma bedelini ise ödemek zorunda olduğumu, ödemezsem hattımı devir alamayacağımı (yani el koyacaklarını) belirtti. Hattımı kaybetmemek için çaresiz kabul etmek zorunda kaldım. Turkcell'den şikayetçiyim.

Burçin 215 Okunma

Cevaplar

  • Burçin 09 Haziran 2015

    Biraz önce Turkcell den yapılan işlemde her şeyin sözleşmeye uygun olduğunu belirten bir SMS aldım. Yani Turkcell bana ait olan hattı yine 150 TL bedel ile tekrar bana satmış oldu. Turkcell in bana yapmış olduğu bu haksızlık ile ilgili tüm kanuni haklarımı sonuna kadar aramaya devam edeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 04.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön