09 Nisan 2013

Turkcell Kurumsal Portföy Yöneticisi!

Firmamız Turkcell hatlarını neredeyse Turkcell kurulduğundan beri kullanmaktadır.Sıkıntılarımızı iletmemiz için bize bir kurumsal portföy yöneticisi atanmış durumdaydı.Fakat şuan o kurumsal portföy yöneticisi istifa etmiş olduğundan hiç bir şekilde ulaşamıyoruz ve hatlarımızla ilgili gerçekleştirmek istediğimiz işlemleri tamamlayamıyoruz.

Defalarca 532'yi arayarak şikayetimi dile getirdim yaklaşık 4 haftadır geri dönüş olmadı. En son konuştuğum müşteri temsilcisi kendi müdürüne ve kurumsal portföy yöneticisinin müdürüne mağduriyetimizi bildiren mail attı fakat halen geri dönüş yapılmadı. Turkcell'de bir personelinin istifası müşterileri sıkıntıya sokuyor derhal sıkıntımın giderilmesini dilerim.

Çağıl 1.063 Okunma

Cevaplar

  • Çağıl15 Nisan 2013

    Şikayetimin üzerinden 6 gün geçmesine rağmen Turkcell hala bir çözüm bulamamıştır. Yasal süreç 72 saat olmasına rağmen bu konuda herhangi bir gelişme sağlanamamıştır!

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön