Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri Fatura Konusunda Duyarsız!

Umur Gazali A. |

Paket değişikliği yaptık. Müşteri temsilcisi 70 TL ekstra bir ödeme olacağını söyledi.
10 gün sonra hattın güncel borcunun 275 TL olduğunu görünce temsilciyi aradım. Döneceğini söyledi. 4-5 kere aradım beni oyaladı. Fatura kesim tarihi yaklaştığından 16 Eylülde MİM'i aradım. Şikayetimi bıraktım. Aramış ulaşamamışlar. Birkaç kere aradım.

Fatura kesildikten sonra aradılar 1061. 41 TL olan borç için işlem yapamayacaklarını söyledi. Telefonumla görüşmelerin ses kaydını aldım. Müşteri temsilcisini yüz yüze görüşmek istediğimi birkaç kere arayarak ilettim henüz gelen olmadı. Turkcell'de Kurumsal MİM'de muhatap bulamadığım için hattımı başka operatöre taşımayı düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umur Gazali A.
  29 Eylül
  20:27

  Bilgi verildiği doğru. Hiç bir şey yapamayız demek bilgi vermekse...
  Şikayetimde Turkcell tarafından zaten arandığımı söylemiştim. Bu cevap yerine inceleyip bilgilendireceğiz gibi bir yazı beklerdim.
  Zaten bugüne kadar firmanın vurdum duymaz halleri beni çok şaşırttı. Turkcell'i daha büyük bir firma bilirdim. Ama yeni kurulmuş bir şirket gibi hareket ediyorlar.
  Şikayetim halen devam etmektedir.
  Talebim yetkili birinin beni araması hatta mümkünse yüz yüze görüşmek.

 • 27 Eylül
  13:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş