26 Eylül 2013

Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri Fatura Konusunda Duyarsız!

Paket değişikliği yaptık. Müşteri temsilcisi 70 TL ekstra bir ödeme olacağını söyledi.
10 gün sonra hattın güncel borcunun 275 TL olduğunu görünce temsilciyi aradım. Döneceğini söyledi. 4-5 kere aradım beni oyaladı. Fatura kesim tarihi yaklaştığından 16 Eylülde MİM'i aradım. Şikayetimi bıraktım. Aramış ulaşamamışlar. Birkaç kere aradım.

Fatura kesildikten sonra aradılar 1061. 41 TL olan borç için işlem yapamayacaklarını söyledi. Telefonumla görüşmelerin ses kaydını aldım. Müşteri temsilcisini yüz yüze görüşmek istediğimi birkaç kere arayarak ilettim henüz gelen olmadı. Turkcell'de Kurumsal MİM'de muhatap bulamadığım için hattımı başka operatöre taşımayı düşünüyorum.

Umur 48 Okunma

Cevaplar

  • Umur29 Eylül 2013

    Bilgi verildiği doğru. Hiç bir şey yapamayız demek bilgi vermekse... Şikayetimde Turkcell tarafından zaten arandığımı söylemiştim. Bu cevap yerine inceleyip bilgilendireceğiz gibi bir yazı beklerdim. Zaten bugüne kadar firmanın vurdum duymaz halleri beni çok şaşırttı. Turkcell'i daha büyük bir firma bilirdim. Ama yeni kurulmuş bir şirket gibi hareket ediyorlar. Şikayetim halen devam etmektedir. Talebim yetkili birinin beni araması hatta mümkünse yüz yüze görüşmek.

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön