07 Ocak 2015

Turkcell Kurumsal Hattımızın Arızası Giderilmedi!

5305009*** kurumsal hattımız aralık ayından itibaren arıza verdi. Bende 5327572*** numaradan Turkcell destek danışmanımızı aradım. Kendisi beni teknik destek ekibinizden biriyle görüştürdü. Ofisteki cihazın marka modelini verdikten sonra size yardım sağlanacak aranacaksınız dedi. Söylendiği gibi sizin ekipman sağlayıcınız beni bir gün sonra aradı markayı aldı telefon numarasını aldı ve gelmeden kontrol bile etmeyi düşünmeden, bu makine zaten çok eski garantisi de geçmiş hiçbir yardımda bulunamayız cevabı verip telefonu kapattı.

Cem 1.099 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizi 10.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön