Turkcell Kurumsal Hattımızın Arızası Giderilmedi!

Cem E. |

5305009*** kurumsal hattımız aralık ayından itibaren arıza verdi. Bende 5327572*** numaradan Turkcell destek danışmanımızı aradım. Kendisi beni teknik destek ekibinizden biriyle görüştürdü. Ofisteki cihazın marka modelini verdikten sonra size yardım sağlanacak aranacaksınız dedi. Söylendiği gibi sizin ekipman sağlayıcınız beni bir gün sonra aradı markayı aldı telefon numarasını aldı ve gelmeden kontrol bile etmeyi düşünmeden, bu makine zaten çok eski garantisi de geçmiş hiçbir yardımda bulunamayız cevabı verip telefonu kapattı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  14:56

  Müşterimizi 10.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 07 Ocak
  17:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.