12 Şubat 2014

Turkcell Kurumsal Hattımı İptal Etmiyor!

Turkcell kurumsal hat aldık wera pos makinesi için ve ben iş yerini kapadım. Tüm vergilerimi iptal ettim ve içindeki hattı iptal etmek için müşteri hizmetlerine gittim. Benden vergi levhası imza sirküsü, kaşe istiyor. Ben iş yerini kapadım, maliyede vergi levham yok. Hattımı iptal etmek için neden bunlara gerek duyuluyor? İmzaladığım sözleşmede böyle bir metin yer almıyor. Hattımı iptal etmemeniz durumunda tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Dün 4 adet bana fatura çıkmış kullanmadığım halde. Haksız kazanç elde ediyorsunuz.

Kenan 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimiz ile 07.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kenan17 Şubat 2014

    müşteri hizmetleri aradı size donus yapacaz onlar bile donus saglamadı

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön