24 Ekim 2016

Turkcell Kurumsal Hatta 2 Adet Haberimiz Olmadan Cihaz Tanımlanmış.

Hatlarımızı ***'dan Turkcell'e kurumsal olarak taşıdık. Haberimiz olmadan sahte imzalar atılarak 2 adet cihaz tanımlanmış. Bize böyle cihazlar gelmedi, talepte de bulunmadık. Şikayetimiz üzerine talepte bulunmuşsak, evraklar olması gerekir dedik. Evrakı bize maille attılar. Evraktaki imzalar sahte imzalar diye bildiride bulunduk. İmza sirküsü ve diğer bilgileri istediler. Gerekli bilgileri yolladık, fakat 06.10.2016 tarihinden bu yana hala bir cevap verilmemiştir. Konu hakkında yardımlarınız bekliyoruz.

Sevim 86 Okunma

Cevaplar

 • Sevim 28 Ekim 2016

  Turkcell haberimiz olmadan bizi mağdur bıraktılar, Vodafone geçiş yaptığımızı anlayıncada hiç ilgilenmiyorlar. Turkcell gibi bir kurumun bu kadar ilgisiz ve alakasız olabileceği aklımıza gelmezdi. Bundan sonra Turkcell'e hiçbir işlem yapmaya yeminliyiz. Superonline hattımız vardı onu da iptal ettireceğiz.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sevim 24 Ekim 2016

  Biraz önce arandık ve bize söylenilen imzaların size ait olmadığını nereden bilelim diyorlar. İmza sirküsünü onlara maille attık, imzanızın kriminal incelemesini yaptırın diyorlar. İyi o zaman Turkcell haberimiz olmadan tanımlasın sahte imzalarla cihazları biz uğraşalım bu nasıl bir mantıktır. Kimse bu şirketlerin bu gidişine dur demiyecekmi.

 • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön