07 Ocak 2016

Turkcell Kurumsal Hatları 7 Yıldır Devir Yapamıyorlar...

Ben 12 yıllık Turkcell müşterisiyim. Şirketimizin 2008 yılında ünvan devir işlemleri yaptık. 13 adet kurumsal hattımız bulunmakta. Devir işlemleri yapıldıktan sonra bütün işlemlerin başarıyla gerçekleştiğini söylediler. Zaman içerisinde hat sayımızı artırmak için başvurduğumuzda gördük ki verdi numaramızı hala düzeltmemişler. 8 yıldır bunun düzelmesi için uğraşıyoruz. Defalarca bu konuyla alakalı olarak mail attık, 100'ün üzerinde görüşme yaptık ama sonuç aynı son olarak 11.12.2015 yılında düzeltme yapmak için mail attık, ama değişen hiçbir şey olmadı. Ve sonunda V******** geçmeye karar verdik.

Batuhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimizi 12.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön