24 Ekim 2014

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi Yanıltıyor!

Turkcell'in adını kullanarak bizi kandıran Global iletişim Ltd. Şti. / Mecidiyeköy (Kurumsal Çözüm Merkezi) hakkında şikayetimiz ve mağduriyetimiz olmasına rağmen Turkcell hiçbir yaptırım da bulunmadı. Global İletişim Ltd. Şti. / Mecidiyeköy (Kurumsal Çözüm Merkezi) Turkcell adına insanları kandırmaya devam ediyor.

Ahmet 515 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet05 Kasım 2014

  Her arayan müşteri temsilcinize olayı tekrar anlatmaktan bıktık.

 • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet24 Ekim 2014

  Turkcell'e geçersek toplam fatura tutarımız oranında puan kazanacağımızı bu puanlarla istersek indirim istersek cihaz alabileceğimizi söylediler bununla ilgili bir belge istemedik çünki bu diğer operatörlerinde yaptığı bir uygulamaydı ve belgesiz evraksız hallediyorlardı. (Bu belge işini siz Turkcell olarak konyu başınızdan savmak için bizim önümüze sürdünüz). Ayrıca şirket adına olan telefonları başka bir şirket adına geçirmek istiyorduk bunun için gerekli evrakları bizden aldılar fakat bunun içinde bir işlem yapmadılar. Yaklaşık 7-8 aydır bunun için bekliyoruz ama Turkcell Müşteri Hizmetlerinden diğer şirket adına tahhüdümüz olduğu için isim değişikli yapamayacağımızı bildirdiler 8 ay sonra. Aslında biz Vodafondan Turkcell'e bunun için geçmiştik geçiş işlemleri yapmadan yani taahhüt imzalanmadan bu bize bildirilmeliydi bildirilmedi KANDIRILDIK. Şimdi Turkcel indirim taahhütüyle ilgili elimizde belge olup olmadığını soruyor varsa bahsi geçen Global hakkında işlem yapacakmış. Belge almadık çünki Turkcell kartıyla işyerimize gelen bu insanlara güvendik Turkcell'in kurumsallığına güvendik çok yanılmışız.

 • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön