Turkcell Kullanmadığım Telefonun Parasını Ödüyorum!

Pelin H. |

Eskişehir Cihad İletişimde T50 telefon aldım fakat telefon aldığım ilk gün arızalandı, servise gitti. Sonrasında servisten geldiği gün şarja taktım şarj olmuyor telefon, geri servise gönderildi. Bu süreç böyle devam ediyor ve ben karşımda muhatap bulamıyorum ve maddi açıdan mağdur durumdayım. Bununla ilgili gereken neyse yapmak istiyorum. Kullanmadığım bir telefonun parasını ödemekteyim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  13:38

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Eylül
  17:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.