01 Mayıs 2013

Turkcell Kullanmadığım Paketler Fatura Edildi!

Turkcell müşteri hizmetleriyle 18 nisanda yapılan görüşmemde bana 299 lira olan borcumun ödenmesi halinde 18 nisan itibariyle güncel faturamın 64 lira civarında olduğu söylenmiştir benim isteğim borcumu tamamen kapatıp 1997 senesinde aldığım faturalı hattımı aynı numarayla kontörlü olarak devam etmekti.

Bu isteğimi müşteri temsilcisine bildirdim bana 299 tl lık borcumu kapatıp sonrasında 64 tl civarında ödeyeceğim ve sonrasında faturalı hattımı aynı numarayla kontörlü olarak devam edebileceğim bilgisini verdi. 299 liralık borcumu ödememin arkasından bana uyguladıkları faizlerin ve bu faturanın bilgisini vermeden tarafıma 422. 80 liralık bir fatura çıkarılmıştır.

Ayça 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve inceleme sonucu hakkında 02.05.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön