Turkcell Kullanmadığım İnternetin Ücretini Kesiyor!

Elçin Y. |

15 yılı aşkın bir süredir Turkcell abonesiyim. Geçtiğimiz ay (Eylül 2014) bir fotoğraf indirmek için kullandığım internet sonrasında mobil veri kullanımını kapatmış olmama rağmen yaklaşık olarak 21 TL ücret ödedim. Bu ödeme sonrasında hiç açmadığım halde müşteri hizmetlerinden edilen bilgiye göre internet kullanımı olarak faturama 26 TL’lik bir ücret yansıtıldı. Kaldı ki internet kullanımına ait göndermiş olduğunuz bilgilendirme mesajları da gelmedi. İnterneti hiç kullanmamış olduğum halde bu şekilde bir ücretlendirmeyi kurumunuza hiç yakıştırmadım. Konu hakkında gerekenin en kısa zamanda yapılmasını rica ediyorum. Bu şekilde bir olayın yaşanmasını Turkcell adına hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  10:07

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Kasım
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş