17 Kasım 2014

Turkcell Kullanmadığım İnternet Paketinin Faturasını Ödetti!

5306471*** numaralı internet hattımı 3 gündür kullanamıyorum. 532'yi her aradığımda farklı bir cevap duyuyorum. Tek fatura olduğundan dolayı borçtan dolayı kapalı olduğunu söylüyorlar 2 saat sonra açılır, 24 saat sonra açılır, 48 saat sonra açılır. Ve ben 3 gündür kullanamıyorum. İki gün sonra faturası kesilecek ama ben internetimi kullanamıyorum. Turkcell gibi bir firma için bu çözülmesi o kadar zor bir sorun mu?. Kullanmadığım biri internet paketin faturasını da ödettirdiler.

Sabiha 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 24.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize data hattı ve kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön